• Ücretsiz Organik Hit Programı - Tiktigo - Tıklıyor


Tüm üyeliklerde 10.000 kredi hediye!!!!

Tiktigo

Dünyada bugün milyonlarca web sitesi bulunuyor. Arama motorlarında yapılan anahtar kelime aramaları, milyonlarca hatta milyarlarca sonuç veriyor.

 • Hedef kitlenin ilk 3 sayfa dışında sonuçları incelemeye vakti ve sabrı yok?
 • Firmanızın web sitesi ve markanız arama motorlarında kaçıncı sırada yer buluyor?
 • Gerçekten hedef kitlenizce görüntüleniyor musunuz?
 • Rakiplerinizin görüntülenme durumu nasıl?
 • Arama motorlarına ücretli verilen reklamların sadece %5 tık aldığını, %95 oranında reklamlı bağlantının altından başlayarak görüntülenme yapıldığını biliyor musunuz?
 • Harcadığınız bunca zaman ve emeğe, yatırdığınız bunca paraya rağmen web sitenizin internet ortamında istediğiniz noktada olmadığını mı düşünüyor sunuz?
 • Web sitenizin arama motoru sıralamalarında ilk sayfalarda yer almasını istemez misiniz?

Tiktigo ile web sitenizin görünürlüğünü ve bulunurluğunu arttırmak artık çok kolay ve tahmin ettiğinizden çok daha ucuz. Sunduğumuz paketlerden size en uygun olanı seçin, markanız global ufuklara uzansın!

#Tiktigo Organik Hit Programımız sizlere ücretsiz olarak kredi kazanmanızı sağlar.

Kazanmış olduğunuz krediler ile web sitelerinize kolaylıkla organik hit sağlayabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz Google Organik Search, Direk Trafik, Sosyal Medya Trafiği (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin) üzerinden sınırsız hit çekebilirsiniz. Ayrıca Youtube'de bulunan videolarınız için çok rahat bir şekilde izlenme gerçekleştirebilirsiniz. Tiktigo Organik Hit Programı sizlere zaman ve masraftan tasarruf sağlar.

Kayıt yapan tüm kullanıcılarımızın hesaplarına hediye kredi yüklüyoruz. Dilediğiniz gibi kullanın diye.


Tüm soru ve görüşlerinizi WhatsApp hattımız üzerinden bizim ile iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

#

Web Sitesi Analiz Hizmetleri

 • Siteniz dijital mecralarda hızlı şekilde bulunmaya uygun mu?
 • Sitenizin arama motoru optimizasyonu açısından eksiklikleri neler?
 • Hangi kelimeler hangi arama motorlarında popüler durumdalar?
 • Web sitem sıralamada kaçıncı?
 • İnternette daha hızlı bulunmak için hangi anahtar kelimeler üzerine yoğunlaşmalıyım?

Analiz hizmetimiz bu ve benzeri soruların cevaplarını size sunarak pazarlama faaliyetleriniz için sağlam bir altyapı sağlıyor.

Tiktigo
#

Teknoloji Danışmanlığı

Hazır tema kullanmak istemiyor ve kurumsal kimliğinize, vizyon ve hedeflerinize uygun özel bir web siteniz olsun isterseniz, ya da sosyal medya hesaplarınızın doğru yönetilmesini isterseniz, Tiktigo'nun konusunda uzman ekibi size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

İster Mobil istersenizde web arayüzü çalışmalarımızı inceleyebilir ve size en uygun yapının temellerini uzman kadromuz ile birlikte atabilirsiniz.

Tiktigo
#

Online Reklamcılık

Başarılı bir pazarlama ürün ve hizmetlerinizin hedef kitleniz tarafından tanınması, bilinmesi ve kullanılması ile mümkün olacaktır. Hedef kitleye ulaşmanın en etkili yöntemi ise hepimizin bildiği gibi reklamlar.

Günümüzde reklamın en etkili ve maliyet etkin yöntemi ise online dijital reklamlar. Tiktigo'da hazırlayacağınız reklamlarınızı her gün yüzbinlerce kişinin görüntülediği platformlarda beğeniye sunuyor, hem de uygun fiyatlarla. Yapmanız gereken sadece reklamınızı hazırlamak ve hedef kitle detaylarınızı Tiktigo'nun uzman ekibiyle paylaşmak

Tiktigo
#

SEO Hizmetleri

Dünyada bugün milyonlarca web sitesi bulunuyor. Arama motorlarında yapılan anahtar kelime aramaları, milyonlarca hatta milyarlarca sonuç veriyor.

Tiktigo ile web sitenizin görünürlüğünü ve bulunurluğunu arttırmak artık çok kolay ve tahmin ettiğinizden çok daha ucuz. Sunduğumuz paketlerden size en uygun olanı seçin, markanız global ufuklara uzansın!

Tiktigo
#

Web Sitesi Sihirbazı

Henüz web siteniz yoksa daha fazla geç kalmayın.

Web sitesi sihirbazımız size web sitenizi kendiniz kurma imkanını veriyor. Hazır temalardan size uygun olanını seçin, web sitenizi kendiniz kolayca hazırlayıp yayınlayın.

Tiktigo