• Ücretsiz Organik Hit Programı - Tiktigo - Tıklıyor


Tüm üyeliklerde 10.000 kredi hediye!!!!S.S.S.

1. Tiktigo nedir?

Tiktigo kullanıcıların sistemde bulunan bağlantıları tıklamak suretiyle gelir elde ettikleri ve firmaların çeşitli formatlardaki reklamlarını (banner, url ) yayınlayarak görünürlüklerini en kolay, en hızlı ve en ucuz şekilde arttırdıkları dijital seo platformudur.

Tiktigo SEO hizmetlerine getirilmiş yeni bir boyuttur. Tiktigo firmaların internette trafiklerini ve görünürlüklerini arttırmalarına hizmet ederken, sunduğu gelir modelleri ile toplumun dezavantajlı kesimlerine gelir elde etme imkanı oluşturarak sosyal sorumluluğunu yerine getirmektedir.

2. Sistem güvenli mi?

Sistem hem reklam verenler, hem de tıklayıcılar açısından %100 güvenlidir. Kesinlikle 3. şahış firmalara ve reklam verenlerle bilgileriniz paylaşılmaz.

3. Birden fazla hesap açabilirmiyim?

Hayır, açamazsınız. Aynı şekilde aynı ip üzerinde birden fazla cihaz da çalıştıramazsınız. Aksi durumda sistem sizi engelleyecektir.

4. Eklediğim siteler temiz olmak zorunda mıdır?

Evet. Diğer kullanıcıların güvenlikleri için siteleriniz ve kurallarınız her daim taranmaktadır.

5. Paket satın aldım, sistemi istediğim gibi kullanabilirmiyim?

Hayır. Paket satın almanız sizi kuralların üzerinde tutmaz. Paket satın almayan kullanıcılarımız da paket satın alan kullanıcılarımız kadar değerlidir. Sonuç olarak token satın almış olun veya olmayın kuralları çiğnemeniz veya sistemin işleyişini aksatacak eylemlerde bulunmanız durumunda yönetimin gerekli yaptırımları uygulayacağını peşinen kabul etmiş sayılıyorsunuz. Unutmayın biz bir aileyiz.

6. İndirdiğim program bilgisayarıma istemediğim şeyler indirir mi??

Hayır. Siz harici bir indirme yöneticisine bütün indirmeleri yönetmesini söyleyene kadar bilgisayarınıza hiç bir şey indirmez. Bu gibi durumlarda da indirme tiktigo değil indirme yöneticisi üzerinden olur.

7. Kazandığım token sayımla harcadığım token sayım aynı mıdır?

Hayır. Farklı kullanıcı grupları veya farklı etmenlere göre kazandığınız tokenlerin hesaplanması farklılık gösterir.

8. Uygulamamı nasıl güncel tutarım?

Uygulama kendi kendini günceller. Bazı imkansız durumlarda duyurular whatsapp hattı üzerinden yapılacaktır. Takip ediniz.

9. Google hesabımla login olmak zorundamıyım?

Kendi hesabınızla değil ama herhangi bir google hesabıyla login olmak zorundasınız. Bunun nedeni ise aramaların organik olarak gitmesidir.

10. Google aramalarında ilk 10 sayfada olmak zorundamıyım?

Evet. Diğer türlü kuralınız direk trafik olarak işletilir

11. Video kuralını eklerken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle video size ait olmalıdır. Ayrıca izlenmenizin silinmemesi için kural sürenizi video sürenizin 1 dakika üzerinde tutunuz. Örneğin 4.50 dk lık bir video için kural sürenizi 5 verin.