• Ücretsiz Organik Hit Programı - Tiktigo - Tıklıyor


Tüm üyeliklerde 10.000 kredi hediye!!!!S.S.S.

1. Tiktigo nedir?

Tiktigo kullanıcıların sistemde bulunan bağlantıları tıklamak suretiyle gelir elde ettikleri ve firmaların çeşitli formatlardaki reklamlarını (banner, url ) yayınlayarak görünürlüklerini en kolay, en hızlı ve en ucuz şekilde arttırdıkları dijital seo platformudur. Tiktigo SEO hizmetlerine getirilmiş yeni bir boyuttur. Tiktigo firmaların internette trafiklerini ve görünürlüklerini arttırmalarına hizmet ederken, sunduğu gelir modelleri ile toplumun dezavantajlı kesimlerine gelir elde etme imkanı oluşturarak sosyal sorumluluğunu yerine getirmektedir.

2. Sistem güvenli mi?

Sistem hem reklam verenler, hem de tıklayıcılar açısından %100 güvenlidir. Kesinlikle 3. şahış firmalara ve reklam verenlerle bilgileriniz paylaşılmaz

3. Yaptığım tıklamalar için gerçekten kredi kazanabilecek miyim?

Evet. Sistem tamamen otomatik çalışmakta ve yaptığınız her tıklama kredisi hesabınıza eklenmektedir. Hesabınızda biriken kredi direk olarak kullanıma açıktır. Ayrıca sistem dahilinde günlük ve aylık online sürenize bağlı olarak ekstra kredi kazanabilirsiniz.

4. Kimler kullanıcı olup kredi elde edebilir?

Tiktigo herkese açık bir platformdur. Yaş sınırı olmadan herkes üye olabilir. Tiktigo zaman ve mekandan bağımsız kredi elde etme imkanı sunmaktadır. Tiktigo’da kredi kazanmak için internet bağlantınız olması ve sisteme kayıt olmanız yeterlidir.

5. Birden fazla hesap açabilir miyim?

Evet. Sınırsız hesap açabilirsiniz. Fakat kontrol etmesi ve planlaması zor olacağından dolayı tek hesap üzerinden sınırsız pc ile sisteme entegre olabilirsiniz

6. Tiktigo reklam paketleri firmam için ne yarar sağlar?

Tiktigo’da ister Direk Trafik isterseniz search olarak reklam verebilirsiniz. Tiktigo fiyatları arama motorlarının reklam fiyatları ile karşılaştırıldığında çok daha düşüktür. Ayrıca diğer SEO hizmetlerinden farklı olarak web siteniz üzerinde sürekli çalışma yapmanız gerekmez. Böylece maliyet hem de zaman tasarrufu sağlarsınız. Tiktigo internette görünürlüğünüzü sizin belirleyeceğiniz anahtar kelime üzerinden arttırmak üzere dizayn edilmiştir. Sistem tıklayıcıların da potansiyel müşterileriniz olacağı mantığı ile, içerideki yüzlerce reklam arasından ayrışabilmeniz özel olarak geliştirilmiştir. Ziyaretçileri belirleyebilme, coğrafi bölge seçimi seçeneklerini kullanımınıza sunmaktadır.

7. Firmam için en doğru reklam paketini nasıl belirleyebilirim?

Doğru paketi belirlemek için firmanıza ayırdığınız reklam bütçesi ve aranmalarda bulunmak istediğiniz anahtar kelime sayısı ve kaç farklı dilde görüntülenmek istediğiniz temel belirleyici kriterlerdir. Eğer az sayıda anahtar kelime üzerine çalışma yürütecekseniz tık adeti fazla olan paketlere yönelmeniz, çok sayıda anahtar kelimeye sahipseniz optimum yolu tercih etmeniz mümkündür. Ayrıca ürünleriniz nihai kullanıcıya hitap ediyor ise anahtar kelimelere ek olarak banner tipi reklamlar oluşturmanız da menfaatinize olacaktır. Anahtar kelimelerinizin popülerliği bir diğer kriter olacaktır. Çok aranan bir anahtar kelime ile bulunmak için çok daha fazla hit almaya ihtiyacınız olacaktır.

8. Tiktigo’nun diğer SEO yöntemlerine karşı avantajları nelerdir?

Tiktigo diğer SEO’ya mevcut yöntemlerden farklı bir bakış getirmektedir. Arama motorlarında ilk sıralarda bulunmak sitenizin alacağı hit ile ilgilidir. Mevcut yöntemlerde sitenizi aramalarda üst sıralarda tutmak için bazı çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bunları yapmak için personel istihdam etmeniz gerekebilir. Bu da hem zaman hem de para demektir. Tiktigo ile sitenizin direk hit almasını sağlar. Size zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

9. Hangi tip reklamlar Tiktigo’da görüntülenmez?

Tiktigo’da gönderilen herhangi bir reklam görüntülenmeden önce mutlaka denetimden geçecektir. Kötü amaçlı komut dosyaları içeren web siteleri, aşırı pencere açan siteler veya virüsler yasaktır. Kısaca bunlarla sınırlı olmamakla birlikte aşağıdakileri destekleyen herhangi bir site veya reklam yayınlanmayacaktır: • Yetişkinlere Yönelik Cinsel Temalı Materyal • Uyuşturucu • Tütün Satışları • Etnik Ayrımcı Uygulamalar • Nefret ve Şiddet Siteleri • Silah Satışları • Yasadışı İndirmeler / Warez • Kumar • HYIP Programları Onaylanan herhangi bir site (url), onaylandıktan sonra değiştirilmeyecektir. Aksi halde reklam yayınlanmayacaktır. Reklamları tamamen kendi takdirimize bağlı olarak reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.